Česká architektura 2020-2021

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 526 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Česká architektura 2020-2021 koupíte na Kosmas.cz
Kosmas.cz
526 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
ČESKÁ ARCHITEKTURA / CZECH ARCHITECTURE 2020–2021 Ročenka české architektury pravidelně informuje především laickou zajímající se veřejnost o situaci v oboru a přináší podněty a inspiraci. Pro zájemce ze zahraničí pak ročenka slouží jako stručný přehled soudobé české architektonické scény.…

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Česká architektura 2020-2021 je 526 Kč

Výběr knih autora Pavla Melková

Zobrazit všechny knihy autora Pavla Melková
Výběr knih vydavatele Prostor - architektura, interi

Zobrazit všechny knihy vydavatele Prostor - architektura, interi
Naše tipy


Lepší než ve filmu
Liz Buxbaumová vždycky věděla, že Wes Bennett není vhodný materiál na přítele. Čekali byste, že její soused bude prvotřídním kandidátem pro její romantické fantazie, ale Wes jí už od dětství dokazuje, že je maximálně prvotřídní osinou v zadku. Wes byl ten kluk, který strčil žábu do jejího domečku pro barbíny, a ta zrůda, která do její vlastnoručně vyrobené sousedské knihobudky nastrčila useknutou hlavu zahradního trpaslíka. Deset let po velké trpasličí dekapitaci Liz prožívá poslední rok střední školy. Je to čas plný milníků jako stvořených pro velké plátno a ona potřebuje Wesovu pomoc. Lizina dětská láska, Michael, se totiž právě vrátila do města a s Wesem – což je k vzteku – si skvěle rozumí. To znamená, že pokud Liz chce, aby si jí Michael konečně všiml a snad ji pozval na maturitní ples, právě Wes je její vstupenkou.