Jak jsem je zažil já - Vzpomínky na velké osobnosti českého zábavního umění

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 253 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Jak jsem je zažil já - Vzpomínky na velké osobnosti českého zábavního umění koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
253 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis

Všichni známe řadu celebrit ztelevizních obrazovek, divadelních prken, koncertních podií, znovin a časopisů nebo zjiných médií. Ke spolupráci snimi se ale dostane jen hrstka vyvolených, kteří musí mít často veliké štěstí, aby ktakovým osobnostem, a ještě lépe kpráci snimi dostali. Ale i když vedle sebe postavíte jakékoliv dva ztěchto šťastlivců, kteří mají stejně blízko ke stejným osobnostem, jejich zážitky a vzpomínky budou pokaždé jiné. Vtom je kouzlo jedinečnosti, a na něm staví i tato kniha od Václava Junka, bývalého režiséra, dramaturga a producenta ČST, jeden čas ředitele pražské Lucerny a vsoučasné době známého spisovatele a publicisty. Za svůj bohatý život se seznámil a osobně spolupracoval scelou řadou významných osobností, ať už to byl Karel Gott, Miroslav Menšík, Ján Roháč, Jaroslav Dietl, Helena Růžičková, Karel Vlach, ale setkal se například i sLuisem Armstrongem při jeho pražském vystoupení, jak dokládá jím podepsaná fotografie svěnováním autorovi. Kniha však není nějakou rozsáhlou biografií kohokoliv ze zmíněných, ani nikoho zmnoha dalších osobností, které se vní objevují. Jde o střípky Junkových vzpomínek a osobních prožitků, které jsou však pro čtenáře velmi cenné, a to jako další zajímavé kamínky do nekonečné mozaiky životů velkých osobností kultury. Čtenář se tak na mnohé známé osobnosti podívá zúplně jiného a jedinečného úhlu pohledu, a to je to, co dělá tuto knihu přitažlivou a zajímavou.

Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Jak jsem je zažil já - Vzpomínky na velké osobnosti českého zábavního umění je 253 Kč

Výběr knih autora Václav Junek

Zobrazit všechny knihy autora Václav Junek
Výběr knih vydavatele Olympia

Zobrazit všechny knihy vydavatele Olympia
Naše tipy


Máma není služka, máma je dáma - …pořád mě zajímá, jak to udělat, aby doma bylo dobře…
Knížka krátkých fejetonů o výchově a o tom, jak to vlastně udělat, aby doma bylo dobře. Marek Herman zkoumá svět malých dětí, porovnává ho s pohledem nás dospělých a hledá základní kameny, na kterých lze postavit rodinnou pohodu. Proč je dneska tolik rozmazlených dětí, proč neposlouchají a proč jim vlastně rodiče donekonečna ustupují? Autor se také zaměřuje na postavení mámy v dnešní rodině, to je linka, která celou knihu propojuje. Proč mámy dělají doma dětem služky? Proč jsou věčně uštvané a vystresované? Proč dělají služky dokonce i svým partnerům? A co s tím? Stylem psaní autor navazuje na své dvě úspěšné knihy "Najděte si svého marťana" a "Jsi tam, brácho?". Také zde si se čtenářem vlastně povídá: nutí ho, aby se zastavil, přemýšlel o sobě, o svém životě a o své rodině. K čemu tedy máme rodinu? A k čemu vlastně máme ty děti? A dá se v dnešním světě ještě vůbec v pohodě vychovávat? Můžeme se přitom ještě pořád spolehnout na svůj selský rozum? Nebo je to všechno nenávratně pryč?