Napůl ženská, napůl hrdina - Devět měsíců těhotného muže

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 273 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Napůl ženská, napůl hrdina - Devět měsíců těhotného muže koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
273 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis
Svět na to čeká! Na tuto událost jsou vypsány milionové odměny. Získá je muž, který jako první porodí dítě. Zdá se, že v dnešní převratné době, kdy se z mužů stávají ženy a z žen muži se dosud nevídané stane možné. Tak si Aleš Procházka uvolnil rozlet své představivosti a kandidáta na zmíněnou odměnu zasadit do běžného života české rodiny. Kolem těhotného knižního hrdiny Pavla se roztáčí kolotoč bizarních situací, jež se mohou přes veškerou svou absurditu stát v dohledné době skutečností?!
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Napůl ženská, napůl hrdina - Devět měsíců těhotného muže je 273 Kč

Výběr knih autora Aleš Procházka

Zobrazit všechny knihy autora Aleš Procházka
Výběr knih vydavatele Olympia

Zobrazit všechny knihy vydavatele Olympia
Naše tipy


Máma není služka, máma je dáma - …pořád mě zajímá, jak to udělat, aby doma bylo dobře…
Knížka krátkých fejetonů o výchově a o tom, jak to vlastně udělat, aby doma bylo dobře. Marek Herman zkoumá svět malých dětí, porovnává ho s pohledem nás dospělých a hledá základní kameny, na kterých lze postavit rodinnou pohodu. Proč je dneska tolik rozmazlených dětí, proč neposlouchají a proč jim vlastně rodiče donekonečna ustupují? Autor se také zaměřuje na postavení mámy v dnešní rodině, to je linka, která celou knihu propojuje. Proč mámy dělají doma dětem služky? Proč jsou věčně uštvané a vystresované? Proč dělají služky dokonce i svým partnerům? A co s tím? Stylem psaní autor navazuje na své dvě úspěšné knihy "Najděte si svého marťana" a "Jsi tam, brácho?". Také zde si se čtenářem vlastně povídá: nutí ho, aby se zastavil, přemýšlel o sobě, o svém životě a o své rodině. K čemu tedy máme rodinu? A k čemu vlastně máme ty děti? A dá se v dnešním světě ještě vůbec v pohodě vychovávat? Můžeme se přitom ještě pořád spolehnout na svůj selský rozum? Nebo je to všechno nenávratně pryč?