Parní stroje v českých zemích

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 107 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Parní stroje v českých zemích koupíte na Martinus.cz
Martinus.cz
107 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Předkládaná publikace je kritickým katalogem výstavy Národního technického muzea Parní stroje v českých zemích. Ta byla pro veřejnosti otevřena od 28. dubna 2015 do konce února 2016. Za cíl si kladla seznámit návštěvníky muzea s technickým vývojem parního stroje od utopických vizí starověku a…

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Parní stroje v českých zemích je 107 Kč

Výběr knih autora Kynčl Radko

Zobrazit všechny knihy autora Kynčl Radko
Výběr knih vydavatele Národní technické muzeum

Zobrazit všechny knihy vydavatele Národní technické muzeum
Naše tipy


Co zůstane v lesích
Bylo jim 11, když poslaly vraha do vězení. Naomi Shawová věřila na magii. Před dvaadvaceti lety trávila se svými dvěma nejlepšími kamarádkami Cassidy a Olivií léto toulkami po lesích a představovala si svět obřadů a zázraků. Říkaly tomu Hra na bohyně. Léto náhle skončilo, když byla Naomi napadena. Jako zázrakem přežila sedmnáct bodných ran a dočkala se identifikace muže, který jí ublížil. Dívky svým svědectvím usvědčily sériového vraha, hledaného za vraždu šesti žen. Staly se z nich hrdinky. Ale byly to lhářky.