Planeta Země se usmívá

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 262 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Dobre-knihy.cz
262 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis

Vypravěčem knížky Planeta Země se usmívá je samotná planeta Země a hlavními hrdiny jsou členové rodiny Zelenkových, především děti Olívie, Filípek a malá Ema. Planeta Země vysvětluje dětem, proč bývá smutná a kdy má důvod se usmívat. Usmívá se vždy, když hrdinové knížky udělají něco dobrého pro její ochranu. Příběhy objasňují dosah našich starých, mnohokrát životnímu prostředí škodlivých návyků. Snaží se dětem ukázat, jak tyto staré návyky změnit a co se pro dobro planety a nás všech dá dělat. Každý příběh se zaměřuje na jeden pilíř bezodpadového způsobu života: znovu použij, odmítni, zredukuj, recykluj a kompostuj (reuse, refuse, reduce, recycle, rot).

Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Planeta Země se usmívá je 262 Kč

Výběr knih vydavatele Fortuna Libri

Naše tipy


Druhá republika trvala velmi krátce, od podzimu 1938 do jara 1939. Přesto se na těchto z historického pohledu několika málo dnech dá velmi dobře pozorovat rozpad státu, svíraného v podstatě ze všech stran nepřáteli. Tento rozpad nezpůsobili pouze vnější nepřátelé a evropské velmoci, ale také obyvatelé Československa, pro které byla československá idea prázdným pojmem. Na osudu obyvatel druhé republiky se bohužel dá také velmi dobře pozorovat, jak snadno se společnost otočí zády k těm nejslabším, ať už to byli uprchlíci z pohraničí, političtí emigranti nebo Židé.