Prvních 1000 slov z přírody

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 135 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Dobre-knihy.cz
135 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis

Od rostlin a zvířat po krajiny, počasí a další – v této kapesní deskové knížce se malé děti mohou naučit tolik nových slov. Barevné ilustrace a fotografické obrázky dodávají této knize svěží, živý vzhled, zatímco poutavá obálka z ní dělá další výjimečnou knihu Priddy, kterou můžete přidat do knihovny.

Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Prvních 1000 slov z přírody je 135 Kč

Výběr knih autora Roger Priddy

Výběr knih vydavatele Svojtka & Co.

Naše tipy


Silně autobiografický Anděl zapomnění rakousko-slovinské spisovatelky Maji Haderlapové je literárním příspěvkem k tématu osudu korutanských Slovinců. Zprvu příběh zdánlivě splňuje všechny atributy romantické venkovské idyly, záhy však osudy jednotlivých členů rodiny začnou jakoby prorůstat do košaté koruny stromu etnické problematiky, týkající se slovinské enklávy v Rakousku. Z idyly se postupně stává drsný boj o život během 2. světové války a izolovaný mikrosvět se začíná rozpadat pod údery plnými lidské bolesti, křivdy a nezhojených ran.