Rodokmen a soukromí TGM

Knihu koupíte v 1 e-shopu od 209 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Reknihy.cz
209 Kč
Skladem (dodání do 1 dne)
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Rodokmen a soukromí TGM je 209 Kč

Výběr knih autora Michaela Košťálová

Kniha Růžena Šlemrová: Pikantní dáma

Růžena Šlemrová: Pikantní dáma

Cena od 269 Kč

Kniha Hlášky herců první republiky

Hlášky herců první republiky

Cena od 289 Kč

Kniha Rodokmen a soukromí T. G. Masaryka

Rodokmen a soukromí T. G. Masaryka

Cena od 239 Kč

Kniha Šaramantní Kojak

Šaramantní Kojak

Cena od 212 Kč

Kniha Průšvihy Zdeňky Baldové

Průšvihy Zdeňky Baldové

Cena od 201 Kč

Výběr knih vydavatele needFindPublisherInDatabase

Naše tipy


Dění v Severní Koreji bedlivě sledují média a politici po celém světě, přesto se k nám z této země dostává jen velmi omezené a cenzurované množství informací. Kniha koreanistky Niny Špitálníkové, která přináší sedm rozhovorů se severokorejskými uprchlíky, proto představuje mimořádně cenný a unikátní příspěvek k poznání jednoho z nejtužších autokratických režimů na světě. Životní osudy sedmi zpovídaných severokorejských uprchlíků jsou mimořádně pestré. V knize promlouvají jak ti, kteří proti režimu dlouhodobě revoltovali, tak ti, kteří s ním sympatizovali, jak ti, kteří byli zvyklí na blahobyt, tak ti, kteří se museli celý život ohánět, aby se alespoň občas najedli. Díky rozmanitosti zpovídaných osob mají čtenáři jedinečnou možnost nahlédnout pod roušku severokorejského režimu, poznat mentalitu Severokorejců i jejich každodennost, a to z mnoha úhlů.
Jak funguje severokorejská indoktrinace? Co pro tamní obyvatele znamená trojice zbožštěných vůdců? Jaký je rozdíl mezi životem na vesnici a ve městě? Na tyto a mnohé další otázky najdete odpověď ve strhujících výpovědích sedmi silných osobností, které se rozhodly riskovat vlastní život, utéct z KLDR – a poznat svobodu.