Umění neúspěchu - Jak přežít úspěchy druhých a být šťastný v nešťastné době

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 325 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Umění neúspěchu - Jak přežít úspěchy druhých a být šťastný v nešťastné době koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
325 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis

Jak spokojeně žít s vlastní nedokonalostí Autoři, zakladatelé vědy o selhání v Česku, nabízejí netradiční, vědecko-zábavný pohled na život včetně desatera jak jej žít šťastně. Namísto slepé honby za úspěchem doporučují přijmout a vytěžit náhody, nehody a vlastní chyby.

Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Umění neúspěchu - Jak přežít úspěchy druhých a být šťastný v nešťastné době je 325 Kč

Výběr knih autorů Tomáš Studeník , Josef Hynek

Zobrazit všechny knihy autora Tomáš Studeník, Josef Hynek
Výběr knih vydavatele Management Press

Zobrazit všechny knihy vydavatele Management Press
Naše tipy


Zmizení Stephanie Mailerové
Publikace: Zmizení Stephanie Mailerové - Dicker Joël. V červenci 1994 je ospalé lázeňské městečko Orphea ve státě New York zburcováno děsivou událostí: ve vlastním domě je zavražděn starosta s celou svou rodinou, zabita je i svědkyně zločinu. Vyšetřování několikanásobné vraždy dostane na starost dvojice mladých ambiciózních policistů, Jesse Rosenberg a Derek Scott. Dopadnou a usvědčí vraha, za což získají povýšení i vyznamenání. Jenomže počátkem léta 2014 přijde za Jessem novinářka Stephanie Mailerová a oznámí mu, že tenkrát před dvaceti lety obvinil nesprávnou osobu. Načež ona sama za záhadných okolností zmizí. Publikace: Zmizení Stephanie Mailerové - Dicker Joël.