Větroplavba. Nejstarší historie létání v českých zemích do roku 1914

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 210 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Knihy.ABZ.cz
210 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Kniha: Větroplavba. Nejstarší historie létání v českých zemích do roku 1914; Autor: Sviták Pavel; Publikace zachycuje nejstarší historii létání na českomoravském území až do vypuknutí první světové války, s částečným přesahem do doby pozdější. ...
Výběr knih autora Sviták Pavel

Výběr knih vydavatele Národní technické muzeum

Naše tipy


Silně autobiografický Anděl zapomnění rakousko-slovinské spisovatelky Maji Haderlapové je literárním příspěvkem k tématu osudu korutanských Slovinců. Zprvu příběh zdánlivě splňuje všechny atributy romantické venkovské idyly, záhy však osudy jednotlivých členů rodiny začnou jakoby prorůstat do košaté koruny stromu etnické problematiky, týkající se slovinské enklávy v Rakousku. Z idyly se postupně stává drsný boj o život během 2. světové války a izolovaný mikrosvět se začíná rozpadat pod údery plnými lidské bolesti, křivdy a nezhojených ran.