Víš, co se děje, když spíš? Kdo pracuje v noci?

Knihu koupíte v 1 e-shopu od 270 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Dobre-knihy.cz
270 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis
Velké knížkové leporelo s odklápěcími okénky na každé stránce. V noci pracují nejrůznější lidé, od pekařů po lékaře, od strojvedoucích po silničáře, od rybářů na moři po hlídače v umělecké galerii. Nahlédněte společně s dětmi do pece v pekárně, zjistěte, jestli rybářské lodě ulovily ryby nebo nahlédněte do rušné nemocnice. Zábavná knížka o tom, že v noci celý svět nespí, ale je plný barev, zvuků a vůní je ideální pro společně strávené chvíle před spaním. Nezaměnitelné ilustrace Ingely P. Arrhenius, oceňované ilustrátorky bestsellerů jako například leporel KUK!, která také najdete v našem nakladatelství, doplňuje veršovaný text.
Výběr knih vydavatele Axióma

Kniha Abeceda chytrých dětí

Abeceda chytrých dětí

Cena od 129 Kč

Kniha Bajky

Bajky

Cena od 62 Kč

Kniha Abeceda a čísla

Abeceda a čísla

Cena od 79 Kč

Kniha Bajky

Bajky

Cena od 160 Kč

Kniha Ábécédé městečko

Ábécédé městečko

Cena od 306 Kč

Naše tipy

Kniha Stará bydliště

Stará bydliště

Cena od 155 Kč

Kniha Clavicula Salomonis

Clavicula Salomonis

Cena od 262 Kč

Kniha Milý Bene

Milý Bene

Cena od 238 Kč


Kniha: Mycelium VI: Vrstva ticha; Autor: Kadlečková Vilma; Touha ovládnout psychotroniku přivedla Lucase k Aš~šádovi. Složil slib, stal se jeho učedníkem, a tím se naprosto vydal do jeho rukou. Emocím, které od začátku byly mezi nimi dvěma, už se nedá uniknout. Jenže Lucase zároveň přitahuje most v ...