Vůně života. Aromaterapie pro těhotenství a zdravý životní styl

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu Vůně života. Aromaterapie pro těhotenství a zdravý životní styl aktuálně nelze zakoupit v žádném z porovnávaných e-shopů...

Krátký popis
Kniha nabízí recepty na zvládnutí běžných potíží běhěm těhotenství a porodu pomocí éterických olejů; popisuje těhotenskou i dětskou masáž. Obsahuje také obecné informace o aromaterapii a popisuje vybrané éterické a nosné oleje.
Výběr knih vydavatele One Woman Press

Zobrazit všechny knihy vydavatele One Woman Press
Naše tipy


Zmizení Stephanie Mailerové
Publikace: Zmizení Stephanie Mailerové - Dicker Joël. V červenci 1994 je ospalé lázeňské městečko Orphea ve státě New York zburcováno děsivou událostí: ve vlastním domě je zavražděn starosta s celou svou rodinou, zabita je i svědkyně zločinu. Vyšetřování několikanásobné vraždy dostane na starost dvojice mladých ambiciózních policistů, Jesse Rosenberg a Derek Scott. Dopadnou a usvědčí vraha, za což získají povýšení i vyznamenání. Jenomže počátkem léta 2014 přijde za Jessem novinářka Stephanie Mailerová a oznámí mu, že tenkrát před dvaceti lety obvinil nesprávnou osobu. Načež ona sama za záhadných okolností zmizí. Publikace: Zmizení Stephanie Mailerové - Dicker Joël.