Život Vernona Subutexe 2

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 361 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Život Vernona Subutexe 2 koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
361 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis

Houellebecq v sukních! Nebo v křiváku? Druhá část provokativního románu z francouzského undergroundu. Pachatel domácího násilí, frustrovaná single úřednice, nespokojený xenofob, bývalá pornohvězda, lesbická hackerka, zazobaná egoistická narkomanka nebo přísná mladá muslimka. Ti všichni patří do party postav spojené v příběhu nejen jedním společným známým a touhou získat od něj skandální nahrávky zesnulé zpěvácké star, nýbrž i kvetoucím přátelstvím a úsilím najít nový, naplňující přístup k životu. Nechte se ve dvojce pozvat na jejich extatický mejdan!

Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Život Vernona Subutexe 2 je 361 Kč

Výběr knih autora Virginie Despentesová

Zobrazit všechny knihy autora Virginie Despentesová
Výběr knih vydavatele Garamond

Zobrazit všechny knihy vydavatele Garamond
Naše tipy


Srpny
Daniela vyrůstá v rodině, kde ji místo lidí objímají úzkosti. Ty přicházejí s nevysvětlitelnou pravidelností — každý srpen. Slunečné dny pro ni nejsou příjemné, nýbrž bolestivé. Když pak na univerzitě potká Štěpána, myslí si, že svým nepříjemným létům konečně unikne. Netuší však, že téhle minulosti se utéct nedá. Jakub Stanjura v románu originálním způsobem otevírá závažné téma gaslightingu — zvláštní formy manipulace, při níž oběť zpochybňuje vlastní racionalitu, paměť i celkové vnímání reality. Jak se nám kniha líbila? Přečtěte si podrobnou recenzi na našem blogu.