Aktualizace III/2 2022 O státní sociální podpoře, o pomoci v hmotné nouzi

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 59 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Booktook.cz
59 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Publikace: Aktualizace III/2 2022 O státní sociální podpoře, o pomoci v hmotné nouzi - neuveden. Navrhuje se odstranit povinnost každoročně žádat o příspěvek na bydlení. Příspěvek na bydlení se bude přiznávat na dobu neurčitou, nebude třeba o něj vždy k 1.7. daného roku znovu žádat. Sníží se tak administrativní zatížení Úřadu práce ČR i klientů, aniž by se rozšířil prostor pro zneužívání příspěvku na bydlení. Cílem návrhu je zejména rozšíření podpory prostřednictvím dávky mimořádné okamžité pomoci, a to definováním dalších zákonných situací, které mohou nárok na tuto dávku založit. Při aktuálním celospolečenském vývoji ovlivněném mnohými krizovými faktory, jako např. pandemická situace, energetická krize, vysoká míra inflace, uprchlická krize v důsledku válečného konfliktu, stále více zaznívá potřeba revize této formy pomoci, neboť narůstá skupina zranitelných osob, které jsou přímo ohroženy např. ztrátou bydlení či sociálním vyloučením. Titul obsahuje úplné znění zákonů po novele: Zákon o státních svátcích Zákon o státní sociální podpoře Zákon o pomoci v hmotné nouzi Vyhláška o stanovení způsobu zahrnutí kompenzace O zvýšení částek životního minima a existenčního minima Jednorázový příspěvek na dítě Vyhláška o způsobu oceňování nákladů na zdravotní služby pro účely přerozdělování Sdělení č. 127/2022 Sb. Nařízení vlády č. 36/2022 Sb. Nařízení vlády č. 138/2022 Sb. Sdělení č. 104/2022 Sb. Publikace: Aktualizace III/2 2022 O státní sociální podpoře, o pomoci v hmotné nouzi - neuveden.
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Aktualizace III/2 2022 O státní sociální podpoře, o pomoci v hmotné nouzi je 59 Kč

Výběr knih autora neuveden

Výběr knih vydavatele Poradce

Naše tipy


Publikace: Pád do tmy - Dranfield Wendy. Začátek strhující detektivní série od bestsellerové autorky Detektiv Madison Harperová a soukromý vyšetřovatel Nate Monroe mají jedno společné – oba si odseděli tresty za zločiny, které nespáchali. Teď spojí síly, aby pátrali po dvanáctileté Jenny, která zmizela z letního tábora na severu Kalifornie. Madison je jasné, že idylický kemp u jezera je plný tajemství, vedoucí však mlčí jako zařezaní. Pak ale Madison v místní knihovně najde zlověstný obrázek, který Jenny namalovala… a události se dají do pohybu. Publikace: Pád do tmy - Dranfield Wendy.