David Beckham Velká zrada

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 199 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Knihydobrovsky.cz
199 Kč
Skladem (dodání do 1 dne)

Krátký popis
David Beckham - hrdina britského fotbalu, idol. Jeho tvář dnes zná na světě každý. Kombinace pěkného vzhledu, šarmu a ohromného sportovního talentu si získala oblibu miliónů. V červnu 2003 šokoval Manchester United svět, když ho prodal španělskému klubu Real Madrid. Co vedlo Manchester United k tomu, že udělal tento neprozřetelný krok? Jak Beckham reagoval, když se zpráva donesla až k němu? Působily někde za scénou ještě další hrozivější síly? Plnou pravdu o tomto senzačním momentu fotbalové historie odhaluje tato kniha. Odhaluje také všechna tajemství, která chcete o své oblíbené fotbalové hvězdě znát: pravdu o jeho vztahu s trenérem Alexem Fergusonem, jak se David a Victoria vyrovnávají s obrovskou publicitou, která je provází a ovšem také to, jak se stalo, že je David Beckham tak výraznou postavou naši doby.
Výběr knih vydavatele Nava

Naše tipy


Druhá republika trvala velmi krátce, od podzimu 1938 do jara 1939. Přesto se na těchto z historického pohledu několika málo dnech dá velmi dobře pozorovat rozpad státu, svíraného v podstatě ze všech stran nepřáteli. Tento rozpad nezpůsobili pouze vnější nepřátelé a evropské velmoci, ale také obyvatelé Československa, pro které byla československá idea prázdným pojmem. Na osudu obyvatel druhé republiky se bohužel dá také velmi dobře pozorovat, jak snadno se společnost otočí zády k těm nejslabším, ať už to byli uprchlíci z pohraničí, političtí emigranti nebo Židé.