Pták Noh a ptáček Nožička 5 - Jak Noh snědl zvětšovací bobule

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 200 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Pták Noh a ptáček Nožička 5 - Jak Noh snědl zvětšovací bobule koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
200 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis
Již pátý příběh oblíbených ptačích hrdinů pro nejmenší děti, podle kterých se připravuje i Večerníček! Představte si, že byste mohli být o moc větší. Jako rozhledna. Nebo o moc menší. Jako cucavý bonbon. V lese, kde žijí ptáci Noh a Nožička, rostou zvětšovací a zmenšovací bobule. Stačí je slupnout a dějí se příšerné věci. Ještě že na pomoc přijde paní Bumbrlová! Je to hodná obryně a fantasticky peče. Její vanilkové rohlíčky jsou obří a obrovsky dobré. A to všechno v knížce najdete.
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Pták Noh a ptáček Nožička 5 - Jak Noh snědl zvětšovací bobule je 200 Kč

Výběr knih autora Daniela Fischerová

Zobrazit všechny knihy autora Daniela Fischerová
Výběr knih vydavatele Meander

Zobrazit všechny knihy vydavatele Meander
Naše tipy


Srpny
Daniela vyrůstá v rodině, kde ji místo lidí objímají úzkosti. Ty přicházejí s nevysvětlitelnou pravidelností — každý srpen. Slunečné dny pro ni nejsou příjemné, nýbrž bolestivé. Když pak na univerzitě potká Štěpána, myslí si, že svým nepříjemným létům konečně unikne. Netuší však, že téhle minulosti se utéct nedá. Jakub Stanjura v románu originálním způsobem otevírá závažné téma gaslightingu — zvláštní formy manipulace, při níž oběť zpochybňuje vlastní racionalitu, paměť i celkové vnímání reality. Jak se nám kniha líbila? Přečtěte si podrobnou recenzi na našem blogu.