Když klec je pořád na spadnutí. Vzájemná korespondence Antonína Přidala a Jana Zábrany z let 1963–1984

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 422 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Když klec je pořád na spadnutí. Vzájemná korespondence Antonína Přidala a Jana Zábrany z let 1963–1984 koupíte na Martinus.cz
Martinus.cz
422 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Souborná edice 164 dopisů o literatuře, překládání a životě, které si mezi sebou vyměňovali dva vynikající čeští překladatelé a spisovatelé.

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Když klec je pořád na spadnutí. Vzájemná korespondence Antonína Přidala a Jana Zábrany z let 1963–1984 je 422 Kč

Výběr knih autorů Antonín Přidal , Jan Zábrana

Zobrazit všechny knihy autora Antonín Přidal, Jan Zábrana
Výběr knih vydavatele Torst

Zobrazit všechny knihy vydavatele Torst
Naše tipy


Změň svůj dech a začnou se dít věci
Poznejte principy funkčního dýchání a zlepšete svůj život ve všech směrech.Věřili byste, že něco tak obyčejného a na první pohled mimovolného, jako je náš dech, zásadním způsobem ovlivňuje kvalitu spánku, chrápání, fungování trávicího systému, zvládání stresových situací, depresí, fóbií a úzkostí? Má také vliv na naši posturu, kvalitu pohybu a výkon jak ve sféře rekreačního, tak profesionálního sportu. Významně ovlivňuje mluvu, správný vývoj čelistí i zubů, a to už od dětství. Funkčním dýcháním lze navíc eliminovat výskyt poruch jako ADD a ADHD a vývoj logopedických vad či později u žen projevy PMS, menopauzy, migrén a všeobecně pak astmatu, alergií nebo neurologických problémů. Nevěříte? Pojďte se začíst a najdete souvislosti. Objevte s certifikovaným master instruktorem systémů OXYGEN ADVANTAGE® a BUTEYKO CLINIC a zakladatelem holistického přístupu 5 PILÍŘŮ ZDRAVÍ nečekané souvislosti, kde se dech pojí nejen s výše uvedeným, ale i s otužováním, fungováním vlastní mysli a těla, s fasciálním systémem a v neposlední řadě i s půsty a příjmem stravy vůbec.