PAX 7: Dech smrti

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 269 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

PAX 7: Dech smrti koupíte na Martinus.cz
Martinus.cz
269 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Ačkoliv se blíží Štědrý den, atmosféra v Mariefredu není vánoční ani trochu – z města se stalo nebezpečné místo. Šíří se zvěsti o zabijáckých psech a strašidlech, ale hlavně stále víc a víc obyvatel trápí nemoc s podivnými příznaky. Probudila snad černá čarodějnice nějakého tvora, který ji roznáší? Je jím obávaný Moroděj? Choroba se nevyhne ani pěstounské rodině, ve které žijí Alrik s Viggem. Vyhrají krkavčí bratři závod s časem a najdou dostatečně rychle způsob, jak se záhadným onemocněním bojovat? Sedmý díl skvělé série PAX pro (nejen) mladé čtenáře.„Prostě boží.“– databazeknih.cz„Z. S. P. Zbožňuju. Sérii. Pax.“– Moa, 12 let| Překlad: Marie Voslářová, Režie: Michal Bureš |
Výběr knih autorů Äsa Larsson , Ingela Korsell

Zobrazit všechny knihy autora Äsa Larsson, Ingela Korsell
Výběr knih vydavatele OneHotBook

Zobrazit všechny knihy vydavatele OneHotBook
Naše tipy


Tajnůstkáři

Arden Maxwellová by ráda věděla, kam se poděl její otec, který byl před dvaceti lety spolupachatelem téměř dokonalé loupeže půl milionu dolarů. Aby přišla záhadě na kloub, rozhodne se vrátit do rodinného domu u tajemného jezera Caddo. Netuší však, že dva otcovi tehdejší kumpáni – válečný hrdina a zkorumpovaný okresní prokurátor – bedlivě sledují každý její krok. Nový detektivní román Sandry Brown, v němž opět nechybí napětí, tajemství, ale ani milostná zápletka.