Poradce 8-9/2023 Zákon o daních z příjmů s komentářem

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 307 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Poradce 8-9/2023 Zákon o daních z příjmů s komentářem koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
307 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis

Zákon o daních z příjmů s komentářem Nejvýznamnější změny v rámci daňového balíčku 2023 týkající se ZDP je kromě možnosti využít mimořádných odpisů (týká se i majetku pořízeného a uvedeného do užívání v průběhu roku 2022 a 2023), např. mimo jiné: * úprava paušálního režimu, * valorizace hranice ročních příjmů fyzických osob vč. zaměstnanců (pro jeho další příjmy), které jsou předmětem daně z příjmů, * zvýšení limitu, kdy daňový poplatník, který má příjmy ze závislé činnosti, za podmínek uvedených v ZDP, nemusí podávat daňové přiznání, * windfall tax (daň z neočekávaných popř. mimořádných zisků) mimo jiné s 60 % sazbou po celé období 2023 * 2025 a s příjmovým testem pro banky ve výši 6 mld. Kč, * zvláštní odměna za výkon funkce člena okrskové volební komise a člena zvláštní okrskové volební komise, * změny v získání statusu kulturní památky, * osvobození vyplácených důchodů a penzí od daně z příjmů.

Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Poradce 8-9/2023 Zákon o daních z příjmů s komentářem je 307 Kč

Výběr knih autora Petr Taranda

Zobrazit všechny knihy autora Petr Taranda
Výběr knih vydavatele Poradce

Zobrazit všechny knihy vydavatele Poradce
Naše tipy


Zmizení Stephanie Mailerové
Publikace: Zmizení Stephanie Mailerové - Dicker Joël. V červenci 1994 je ospalé lázeňské městečko Orphea ve státě New York zburcováno děsivou událostí: ve vlastním domě je zavražděn starosta s celou svou rodinou, zabita je i svědkyně zločinu. Vyšetřování několikanásobné vraždy dostane na starost dvojice mladých ambiciózních policistů, Jesse Rosenberg a Derek Scott. Dopadnou a usvědčí vraha, za což získají povýšení i vyznamenání. Jenomže počátkem léta 2014 přijde za Jessem novinářka Stephanie Mailerová a oznámí mu, že tenkrát před dvaceti lety obvinil nesprávnou osobu. Načež ona sama za záhadných okolností zmizí. Publikace: Zmizení Stephanie Mailerové - Dicker Joël.