Jak překonat starosti a stres, 2. vydání

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 211 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Jak překonat starosti a stres, 2. vydání koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
211 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis
KNIHA PRO VŠECHNY, KDO CHTĚJÍ VÉST VYROVNANÝ ŽIVOT. Podle svých vlastních slov byl Dale Carnegie v mládí jedním z nejnešťastnějších lidí na světě: dělal práci, kterou neměl rád, žil mimořádně chudě a jeho život byl plný obav a starostí. Jednoho dne se ale rozhodl zásadně změnit svůj život: doslova ze dne na den odmítl žít ve světě plném stresů a začal aktivně pracovat na svém rozvoji. Kromě soustavného studia vyzpovídal také stovky osobností své doby, aby zjistil, jakým způsobem se jim daří překonávat obtížné životní situace. Kouzlo a účinnost carnegieovských rad spočívá v jejich jednoduchosti. Jeho návody jsou založeny na zdravém rozumu a na časem prověřených postupech. Chce od nás jediné: abychom jeho rady a návody aktivně a cíleně používali v každodenním životě, protože jedině tak se můžeme naučit, jak vytěsnit starosti, stres a negativní myšlenky ze své mysli a vyladit se do harmonického a konstruktivního modu. Naplňte své nitro myšlenkami na klid, odvahu, zdraví a naději. Nikdy se nesnažte vyrovnat účty se svými nepřáteli. Neřešte stále dokola věci, které už jsou za vámi. Naučte se vidět, že dostáváte od života více kladných věcí než záporných. Nedovolte, aby podružné maličkosti zničily váš duševní klid. Když vám osud začne házet klacky pod nohy, pokuste se s nimi zatopit. Dale Carnegie je i několik desítek let po své smrti považován za "guru" v oblasti mezilidských vztahů a komunikace. Z jeho zápisků a případových studií vznikla pětidílná série knih, jejíž čtvrtý díl držíte v ruce, obohacená o ilustrativní příklady ze současnosti, aby i dnešnímu čtenáři carnegiovská pravidla zněla aktuálně. 1. díl: Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru 2. díl: Jak správně myslet, jednat a mluvit 3. díl: Jak vést úspěšný a plnohodnotný život 5. díl: Jak se stát úspěšnou vůdčí osobností a efektivně se rozhodovat
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Jak překonat starosti a stres, 2. vydání je 211 Kč

Výběr knih autora Dale Carnegie

Zobrazit všechny knihy autora Dale Carnegie
Výběr knih vydavatele Práh

Zobrazit všechny knihy vydavatele Práh
Naše tipy


Srpny
Daniela vyrůstá v rodině, kde ji místo lidí objímají úzkosti. Ty přicházejí s nevysvětlitelnou pravidelností — každý srpen. Slunečné dny pro ni nejsou příjemné, nýbrž bolestivé. Když pak na univerzitě potká Štěpána, myslí si, že svým nepříjemným létům konečně unikne. Netuší však, že téhle minulosti se utéct nedá. Jakub Stanjura v románu originálním způsobem otevírá závažné téma gaslightingu — zvláštní formy manipulace, při níž oběť zpochybňuje vlastní racionalitu, paměť i celkové vnímání reality. Jak se nám kniha líbila? Přečtěte si podrobnou recenzi na našem blogu.