Povídání o pejskovi a kočičce. Jak spolu hospodařili a ještě o všelijakých jiných věcech

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 134 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Povídání o pejskovi a kočičce. Jak spolu hospodařili a ještě o všelijakých jiných věcech koupíte na Kosmas.cz
Kosmas.cz
134 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Jediné úplné, spolehlivé vydání, v grafické úpravě respektující podobu, jak vycházela za autorova života, a v kvalitním polygrafickém provedení s papírovou obálkou.

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Povídání o pejskovi a kočičce. Jak spolu hospodařili a ještě o všelijakých jiných věcech je 134 Kč

Výběr knih autora Josef Čapek

Zobrazit všechny knihy autora Josef Čapek
Výběr knih vydavatele Triáda

Zobrazit všechny knihy vydavatele Triáda
Naše tipy


Dědictví templářů
Nová série bestsellerového českého autora, v níž se prolíná přítomnost s minulostíMladá lingvistka a historička Afrodita Rossová dokončila studia na prestižních zahraničních univerzitách a po sametové revoluci se vrací do Čech. Po rodičích zdědila slušné jmění, je hezká, chytrá a miluje svou práci. V souvislosti se zdánlivou sebevraždou profesora z fakulty se na ni obrací bývalý spolužák Jan, pro kterého začne z latiny překládat deník Viléma z Lipé. V něm narazí na zprávu o ukrytém templářském pokladu. Začnou po něm pátrat společně a Afroditiny osudy se až překvapivě podobají těm, které se udály v 16. století. Události z dávné minulosti jako by ožívaly a vše směřuje k dramatickému vyvrcholení, v němž nechybí odhalení vraha, láska a zrada a samozřejmě ani dědictví templářů.