Stálo to za ...a stejně byla sranda

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 219 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Stálo to za ...a stejně byla sranda koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
219 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis
Každá doba je nějaká, ale sranda musí být. No, veselé to vždycky nebylo v těch dávných létech šedesátých, ale to neznamená, že nebyla žádná sranda. Byla, a né že ne. Byli jsme mladí, milovali jsme holky, život, taneční čaje a divadlo! Hráli Suchý a Šlitr, Dostavník, Šimek a Grossman… Místopřísežné prohlášení: Autor tímto slavnostně prohlašuje, že všechny osoby, události, citované myšlenky, verše i texty písní zaznamenal tak, jak si je pamatuje on. Jak to bylo ve skutečnosti a jak přesně se z historického hlediska věci odehrávaly, jaká měly osoby občanská jména, jak se verše přesně rýmovaly a písně zněly, do toho netahejte. Tohle není dějepis ani umělecká kritika, to je to, co jsme zažili a jak si to já pamatuji. Dokud si to ještě pamatuji. Soudruzi nás sice trápili, ale… Se Sovětským svazem na věčné časy a nikdy jinak! Americké agresoři utopíme v rudém moři! Naše vítězství je jisté, vzhůru na imperialisté! Dnes kyselé zelí! - Další rána západním štváčům! Závěry XII. Sjezdu KSČ plníme! (i do přinesených nádob) Obětavé práci našeho národního celku voláme čest a zdar! Buduj vlast, posílíš mír! Nakonec hesla se tak nějak moc nemění, že? Sranda bude! Vysíláme signály… Do roku 2030 jen elektroauta! Proces ukončování provozu jaderných reaktorů je zdlouhavý, ale jejich počet roste! Jezte méně masa, omezte fosilní paliva! Do roku 2050 uděláme z Evropy "první klimaticky neutrální kontinent”. Na zimu jsme připraveni!
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Stálo to za ...a stejně byla sranda je 219 Kč

Výběr knih autora Václav Vlk

Zobrazit všechny knihy autora Václav Vlk
Výběr knih vydavatele Jonathan Livingston

Zobrazit všechny knihy vydavatele Jonathan Livingston
Naše tipy


Zmizení Stephanie Mailerové
Publikace: Zmizení Stephanie Mailerové - Dicker Joël. V červenci 1994 je ospalé lázeňské městečko Orphea ve státě New York zburcováno děsivou událostí: ve vlastním domě je zavražděn starosta s celou svou rodinou, zabita je i svědkyně zločinu. Vyšetřování několikanásobné vraždy dostane na starost dvojice mladých ambiciózních policistů, Jesse Rosenberg a Derek Scott. Dopadnou a usvědčí vraha, za což získají povýšení i vyznamenání. Jenomže počátkem léta 2014 přijde za Jessem novinářka Stephanie Mailerová a oznámí mu, že tenkrát před dvaceti lety obvinil nesprávnou osobu. Načež ona sama za záhadných okolností zmizí. Publikace: Zmizení Stephanie Mailerové - Dicker Joël.