Úzká stezka do vnitrozemí

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 223 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Úzká stezka do vnitrozemí koupíte na Kosmas.cz
Kosmas.cz
223 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Stylizovaný cestovní deník nejslavnějšího japonského básníka haiku. Knihu doprovází dvanáct barevných dřevořezů Kamedy Bósaie (zač. 19 stol.).
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Úzká stezka do vnitrozemí je 223 Kč

Výběr knih autora Macuo Bašó

Zobrazit všechny knihy autora Macuo Bašó
Výběr knih vydavatele DharmaGaia

Zobrazit všechny knihy vydavatele DharmaGaia
Naše tipy


České hrady, zámky a tvrze V.
Pátá část přehledu panských sídel v Čechách zahrnuje okolo sto třiceti objektů z území, jež se přibližně shoduje s oblastí označovanou dnes jako Východní Čechy. Heber popisuje sídla, jež v jeho době byla ještě rozsáhle dochovaná, stejně jako ta, která byla porůznu přebudována, či je bylo možné odhalit pouze podle nepatrných stop, anebo již zcela zanikla a nezbyly po nich mnohdy ani listinné zmínky. Svazku Východní Čechy dominují nejznámější lokality jako Bradlec a Kumburk, Pardubice a Kunětická Hora, Lichnice, Lanšperk, Trosky či Žamberk. Stručněji autor dále prezentuje a kresbami, rytinami a spoustou poznámek ilustruje podobu a historii mnoha menších sídel, jejichž význam se průběhem času často výrazně měnil.