Vojta Dukát

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 4 e-shopech od 270 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Vojta Dukát koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
270 Kč
Skladem (odeslání ihned)
a 1 další varianta  
Vojta Dukát koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
323 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Vojta Dukát koupíte na Knihydobrovsky.cz
Knihydobrovsky.cz
298 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Vojta Dukát koupíte na Kosmas.cz
Kosmas.cz
359 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Vojta Dukát koupíte na Martinus.cz
Martinus.cz
287 Kč
Není skladem

Krátký popis
Moravský fotograf Vojta Dukát (* 1947) odešel po okupaci Československa sovětskou armádou do nizozemského exilu (1968). Toulal se po světě a vynikl v žánru humanistické fotografie. Snaží se být nadále profesionálním amatérem věrným odkazu jména přístroje zn. Ljubitel, nepracuje systematicky.…

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Vojta Dukát je 307 Kč

Výběr knih autorů Antonín Dufek , Vojta Dukát

Zobrazit všechny knihy autora Antonín Dufek, Vojta Dukát
Výběr knih vydavatele Torst

Zobrazit všechny knihy vydavatele Torst
Naše tipy