Vybrané otázky - Onkologie II.

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Vybrané otázky - Onkologie II. koupíte na Martinus.cz
Martinus.cz
80 Kč
Není skladem

Krátký popis
Sborník abstrakt byl vydán k příležitosti konání 6. onkologicko-urologického sympozia a 2. mammologického sympozia, pořádaných v Praze ve dnech 26. a 27. listopadu 1998.

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Vybrané otázky - Onkologie II. je 80 Kč

Výběr knih autora Jitka Abrahámová

Zobrazit všechny knihy autora Jitka Abrahámová
Výběr knih vydavatele Galén

Zobrazit všechny knihy vydavatele Galén
Naše tipy


Kde je Molly?
Spin-off série Kočka & myš„Molly Devereauxová je nezvěstná už více než dva týdny a policie po dívce, která se vypařila jako pára nad hrncem, neustále pátrá. Svět se stále ptá... Kde je Molly?“Ve svých snech jsem z oregonských lesů nikdy neutekla.Život po smrti není snadné přijmout, zvlášť když se pořád cítím jako duch.Teď žiju hluboko v montanských horách. Jsou ztělesněním krásy, ale také domovem hrůz.Hrůz, které pouštím ze řetězu jen v noci.Když nechávám svá prasata hodovat.Před čtením Kde je Molly? důrazně doporučujeme si přečíst knihy Haunting Adeline: Stíny nad Adeline a Hunting Adeline: Hon na Adeline.