Zdraví a životní styl

Našli jsme celkem 1762 knih spadajících do kategorie zdraví a životní styl, které lze zakoupit na e-shopech a dokázali jsme je automaticky zařadit do kategorií. V databázi máme knih na toto téma ale více, stačí do vyhledávání napsat, co přesně hledáte...
Kniha Aby vlasy nepadaly

Aby vlasy nepadaly

Gianni Coria

Cena od 49 Kč

Kniha 4 krevní skupiny

4 krevní skupiny

Louise L. Hay

Cena od 326 Kč

Kniha Místa, která léčí

Místa, která léčí

Olga Krumlovská

Cena od 263 Kč

Kniha Alzheimer se dá léčit

Alzheimer se dá léčit

Michael Nehls

Cena od 223 Kč

Kniha Alergie

Alergie

Earl Mindell, Carol Colmann

Cena od 99 Kč

Kniha Autopatická svépomoc

Autopatická svépomoc

Jiří Čehovský

Cena od 212 Kč

Kniha Křížovka života

Křížovka života

Josef Jonáš

Cena od 189 Kč

Kniha Léčebná síla kokosu

Léčebná síla kokosu

Bruce Fife

Cena od 169 Kč

Kniha Umění být zdráv

Umění být zdráv

Jan Vojáček

Cena od 177 Kč


Dění v Severní Koreji bedlivě sledují média a politici po celém světě, přesto se k nám z této země dostává jen velmi omezené a cenzurované množství informací. Kniha koreanistky Niny Špitálníkové, která přináší sedm rozhovorů se severokorejskými uprchlíky, proto představuje mimořádně cenný a unikátní příspěvek k poznání jednoho z nejtužších autokratických režimů na světě. Životní osudy sedmi zpovídaných severokorejských uprchlíků jsou mimořádně pestré. V knize promlouvají jak ti, kteří proti režimu dlouhodobě revoltovali, tak ti, kteří s ním sympatizovali, jak ti, kteří byli zvyklí na blahobyt, tak ti, kteří se museli celý život ohánět, aby se alespoň občas najedli. Díky rozmanitosti zpovídaných osob mají čtenáři jedinečnou možnost nahlédnout pod roušku severokorejského režimu, poznat mentalitu Severokorejců i jejich každodennost, a to z mnoha úhlů.
Jak funguje severokorejská indoktrinace? Co pro tamní obyvatele znamená trojice zbožštěných vůdců? Jaký je rozdíl mezi životem na vesnici a ve městě? Na tyto a mnohé další otázky najdete odpověď ve strhujících výpovědích sedmi silných osobností, které se rozhodly riskovat vlastní život, utéct z KLDR – a poznat svobodu.